Download Duy Beni Melisa MP3

109,405 Download Duy Beni Melisa music MP3 Or MP4 Video and Audio Music Sümeyye Aydoğan ve Utku Coşkun YARGI DAĞITIYOR 😂 İlişki, Aşk, Flört I Durum Tespiti 1.Bölüm By Onedio with Big 109,405 views stream songs and size 11.4 MB for 08:18 - db.millasur.com

Share This Music

Share to Pinterest Share to WhatsApp

About Duy Beni Melisa

Duy Beni dizisi oyuncuları Sümeyye Aydoğan ve Utku Coşkun ilişkilere, aşka ve flörte dair birbirinden eğlenceli ve komik efsane twitleri puanladılar. İyi Seyirler:)

Duy Beni Dizisi Konusu Ne?
Duy Beni dizisinde Ekim, orta sınıf bir mahallede yaşayan lise öğrencisi genç bir kızdır. Bir sabah okula giderken yaşadığı trajik bir olayla hayatı temelinden sarsılır. Ekim (Rabia Soytürk) ’in gözü önünde en yakın arkadaşı Leyla (Helin Kandemir)’ya bir araba çarpıp kaçar. Ona çarpan araba, mahallenin yakınındaki zengin çocukların gittiği özel bir okulun içine saklanarak sırra kadem basar.

Bu suçlama ispatlanamaz ve okul yönetimi adının karıştığı bu tatsız kazanın etkilerini azaltmak, bir nebze de olsa faydalı olmak adına kazanın olduğu mahalleden üç gence burs verme kararı alır.

Bursu kazananlar arasında Ekim de vardır. Ancak onun amacı çocukluk arkadaşı Leyla’ya bu kötülüğü yapanların izini bir şekilde bulmaktır.O, Leyla’ya çarpıp kaçanın bu okuldan bir öğrenci olduğuna adı gibi emindir. Ekim’le birlikte Bekir (Taha Bora Elkoca) ve Ayşe (Gökçe Güneş Doğrusöz) de sınavı kazanmıştır.

Okulun ilk günü onlara adeta uzaydan gelmiş gibi davranırlar. Ardından o günden sonra hayatlarını değiştirecek bir olguyla tanışırlar. Zorbalık!

Bu zengin okulun öğrencileri kimi zaman eğlenmek kimi zaman da heyecanlı anlar yaşamak için adına gelenek dedikleri bir sistemin içinde kendi düzenlerini kurmuşlardır. Hiç kimse bir zarar görmedikleri için buna müdahale etmemiştir. Ta ki o gün okula yeni bir öğretmen de tayin olana dek. Selim Bender ( Berk Hakman)!

Hem kişisel, hem meslek hayatında her zaman doğrunun yanında olan, öğrencilerini iyiliğe yönlendirmeye çalışmış idealist bir insandır. Bu okulda öğrencilerin bir sırrı sakladıklarının farkındadır.

Duy Beni'nin Melisa'sı Sümeyye Aydoğan Kimdir?
Sümeyye Aydoğan Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. 1 Ocak 1997 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Oyunculuk kariyerine ‘Kahraman Babam’ dizisi ile başladı. Kırmızı Kamyon, Sadakatsiz gibi dizilerde rol aldı. Tiyatro geçmişi olan oyuncu son zamanlarda ‘Duy Beni’ dizisinde ‘Melisa’ karakterini canlandırıyor..

Duy Beni Dizisinin Ozan'ı Utku Coşkun Kimdir?
Utku Coşkun 1 Ocak 1996 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi. Kadir Has Üniversitesi’de tiyatro eğitimi alan Utku Çoşkun, İdil İletişim Menajerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Kamera karşısına ilk defa 2006 yılında Sadi Adlı Kişi filmiyle geçen Utku Çoşkun aynı zamanda tiyatro oyuncusudur ve hala aktif olarak sahne almaktadır. 2019 yılında Hekimoğlu dizisiyle başladığı dizi kariyerine Duy Beni ile devam ediyor.

Duy Beni Dizisi Oyuncu Kadrosu
Berk Hakman, Rabia Soytürk, Caner Topçu, Helin Kandemir, Burak Can, Sümeyye Aydoğan, Feride Çetin, Aytaç Uşun, Meltem Akçöl, Alper Atak, Bedia Ener, Hamdi Alp, Utku Coşkun, Taha Bora Elkoca, Gökçe Güneş Doğrusöz, Jasmin Berkiş, Yeliz Akay, Cemre Özşişman, Dilara Sümbül, Beste Kaptanoğlu, İbrahim Yıldız, Durul Bazan, Murat Daltaban

#duybeni #sümeyyeaydoğan #utkucoşkun #yenidizi #startv #duybenimelisa #duybenidizi #duybeniedit

Hala Onedio App indirmediysen hemen linke tıkla: onelink.to/onedioyt
Ortamlarda daha önce indirmiştim dersin, kim bilecek!

Onedio Youtube Kanalına Abone Ol: bit.ly/OnedioYouTube

Onedio Yemek Kanalına Abone Ol: youtube.com/onedioyemek

Related Music

★ Tap play to play the songs in the playlist...